YUNNAN BAIYAO

[CHWILOWO BRAK]


Cena: 105,00 zł

[Producent] Yunnan Baiyao Group Co., Ltd.

Puszki z aerozolem w rozmiarze 2, puszka aerozolu 30 g i puszka aerozolu 85 g

Dla jakich problemów jest dobry?


✔ Ogólne bóle
✔ Ostre kontuzje
✔ Urazy sportowców i sportowców
✔ Bóle mięśni
✔ Obrzęki i ból spowodowane zastojem krwi
✔ Artretyzm

Co to jest:
Delikatna mgiełka w aerozolu Yunnan Baiyao Qiwuji pomaga delikatnie złagodzić  krążenie krwi, ból, obrzęk i zastój krwi. Neutralna temperatura pozwala na stosowanie tego produktu w przypadku ostrych urazów, nawet gdy występuje obrzęk. Yunnan Baiyao Aerosol rozbija nagromadzenie zastoju krwi i płynów i jest łatwiejszy w aplikacji niż w postaci proszku.

Główne korzyści:
– Pomaga koagulować krwawienie
– Łagodzi ból i obrzęki

Korzyści tradycyjnej medycyny chińskiej:
– Leczy zastój krwi i ból
– Aktywuje krążenie krwi
– Zmniejsza obrzęki

Co jeszcze musisz wiedzieć:
Yunnan Baiyao/Paiyao jest najbardziej znanym chińskim lekiem stosowanym w gospodarstwie domowym do tamowania krwawienia i przyspieszania gojenia się ran lub urazów wewnętrznych.

Ten produkt jest dostarczany z dwoma puszkami o różnych mocach. Yunnan Baiyao Aerosol Baoxianye (puszka koloru czerwonego) przeznaczony jest do stosowania w przypadkach poważnych urazów np. silne skręcenia, nadwyrężenia mięśni, stłuczenia. Natychmiast spryskaj dotknięty obszar. Jeśli ulga nie będzie odczuwalna w ciągu dwóch lub trzech minut, zastosuj ponownie. Nie stosować na otwarte rany lub skaleczenia.

Jeśli ulga nie jest całkowita po zastosowaniu Yunnan Baiyao Aerosol Baoxianye, regularnie stosuj Yunnan Baiyao Aerosol Spray (kremowa puszka) co cztery godziny, aż poczujesz ulgę. Ponadto ten spray okazał się niezwykle skuteczny w leczeniu zapalenia stawów, bólów mięśni (w tym bólu pleców) i sztywności kończyn. 

Sugerowane użycie:
– Wstrząsnąć butelką kilka razy przed rozpyleniem. Trzymaj butelkę pionowo z dyszą rozpylającą w odległości 5 do 10 cm od dotkniętej skóry, rozpylaj nie dłużej niż 5 sekund, aby nie spowodować odmrożenia. Otwarte skaleczenia i rany spryskać Yunnan Baiyao Aerosol Spray (kremowa puszka) i przykryć bandażem.

Yunnan Baiyao Aerosol Baoxianye (spray uderzeniowy), kolor czerwony:
Użyj najpierw w momencie urazu, spryskaj dotknięty obszar. W przypadku ostrego bólu ponownie spryskać po 5-15 minutach. Składniki aktywne są bardziej skoncentrowane w Baoxianye (czerwona puszka) i nie należy ich stosować na otwarte rany, skaleczenia i otarcia.

Yunnan Baiyao Aerosol Spray (spray pielęgnacyjny), kremowy kolor :
Aby uzyskać ciągłą ulgę, stosuj jako spray podtrzymujący po użyciu czerwonej puszki LUB samodzielnie w przypadku ogólnych dolegliwości bólowych. Nakładaj co cztery godziny, aż poczujesz całkowitą ulgę. Może być również stosowany na otwarte rany, aby zatrzymać krwawienie i przyspieszyć gojenie. 

Kamfora (10%), Mentol (3%), Borneol, Pochrzyn chiński, Herba Geranii, Lanolina, Radix Notoginseng, Kalafonia, Guma, Wazelina, Tlenek Cynku